TOP 5 pomysłów na prezent dla szefa

W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy TOP 5 prezentów, z których ucieszy się każdy szef.

  1. Bilet do teatru/opery/filharmonii/na kabaret

Osoby postawione na wysokich stanowiskach często obcują z kulturą wyższą, jednak nie zawsze mają wystarczająco dużo czasu na wieczorne wyjście.  Być może Twój szef od dawna zbiera się na wyjście do teatru? A może nigdy nie miał okazji odwiedzić opery? Warto umożliwić mu relaks w takim miejscu. Dla fanów lżejszej, ale również wartościowej rozrywki proponujemy stand-up’y oraz kabarety. Warto przed urodzinami szefa, zorientować się wśród jego najbliższych gdzie lubi spędzać wolny czas lub o czym od dawna myśli, by podarunek okazał się trafionym prezentem. Dzięki temu, nie tylko sprawicie przyjemność głowie firmy, ale również zapiszecie się w jego pamięci jako dobry i zgrany zespół.

  1. Antystresowy długopis

Twój szef na pewno nie raz znalazł się w stresującej sytuacji. Przy następnej okazji możesz pomóc mu zniwelować stres, dzięki antystresowemu długopisowi. Taki prezent dla szefa pozwala mu zapomnieć o stresującej sytuacji – dzięki magnetycznym kulkom oraz elastycznej budowie można go wyginać we wszystkie strony, modelować kształty czy bawić się namagnesowanymi kulkami. Rozładować napięcie pozwala również inny zestaw długopisów – długopisy golfisty. Te minimalistyczne i niezwykle eleganckie kopie kijów golfowych są opakowanie w pudełko imitujące pole golfowe. W stresujących chwilach Twój szef będzie mógł oderwać uwagę od bieżących spraw i zrelaksować się nie odchodząc od biurka.

  1. Portfel

Jako prezent sprawdzi się również portfel. Warto zainwestować w ten dobrej firmy, skórzany, dobrze wykonany. Jeśli chcecie przeznaczyć większa sumę pieniędzy, można go zestawić z którymś z powyższych prezentów dla szefa. Ciekawym pomysłem jest również portfel z dedykacją. Możecie wspólnie ułożyć krótki tekst, który będzie towarzyszył szefowi przy każdym otwarciu portfela. Przy mniejszych zasobach finansowych możecie postawić na etui na długopisy czy na okulary.

  1. Bon do SPA

To prezent, z którego ucieszy się zarówno mężczyzna jak i kobieta szef. Zorientuj się wcześniej z jakiego salonu najchętniej korzysta Twój przełożony i wykup mu bon na konkretny zabieg czy masaż. Kobiety chętniej skorzystają z zabiegów pielęgnacyjnych, natomiast panowie ucieszą się z relaksacyjnego masażu. Pamiętaj, by wybrać jak najdłuższy okres ważności bonu (jeśli masz taką możliwość), by mieć pewność że prezent się nie zmarnuje. To Ty nasz swojego szefa najlepiej, a im bardziej spersonalizujesz prezent tym większą radość mu sprawisz.

  1. Kubek z napisem

Poranna kawa dodaje energii na cały dzień, a dobrą motywacją do pracy może być zabawny napis na kubku. Przedstawiamy kilka unikatowych modeli, dzięki którym kawa Twojego szefa będzie jeszcze smaczniejsza! Proponujemy: kubek Big Bossa, kubek Premium oraz kubek Mc Energy. Powalający efekt osiągniesz nie tylko dzięki napisom, ale również dzięki nietypowemu kształtowi. Spójrz tylko na kubek siłacza lub na kubek rekin. Zaskoczenie i uśmiech murowane.

To naszym zdaniem najlepsze propozycje. Jeśli jednak nie udało Ci się znaleźć żadnego prezentu dla szefa, nic straconego – zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.