Prezent na rocznicę ślubu – pomysły

Każda rocznica ślubu to czas szczególny, ponieważ oznacza, że związek jest trwały a uczucie silne. Warto więc ją świętować nie tylko w gronie rodziny czy przyjaciół, ale również we dwoje. Kolejny rok w kalendarzu małżeńskim stanowi więc pretekst do wspomnień, wyrażania uczuć oraz zaplanowania rocznicowej podróży. Jest to też doskonała okazja do obdarowania małżonków przez najbliższych lub współmałżonka nietuzinkowym prezentem, który wywoła niekłamaną radość na twarzy.

Jeśli masz naprawdę duże poczucie humoru, ufasz swojej połówce i macie do siebie ogromny dystans, to dobrym prezentem dla dwojga będzie kubek Bitch and Bastard – dla niej i dla niego o dość odważnym napisie. Jednak musisz mieć pewność, że podarunek nie wywoła oburzenia w drugiej osobie, dlatego upominek zaleca się dawać tylko parom z długoletnim stażem.

Gdy już znacie się już bardzo długo i wasz staż w małżeństwie jest wieloletni, z pewnością zechcesz urozmaicić pożycie małżeńskie, może wam w tym pomóc magiczne serce sex pozycje, który podpowie wszystko to, o czym nie chcecie rozmawiać w sypialni i pomoże w spełnieniu wielu zachcianek podczas nocnych chwil we dwoje. To doskonały pomysł na podarunek dla wielu małżonków.

Każdy powinien dostać też coś tylko dla siebie, coś na co chętnie popatrzy każdego dnia. Najlepiej jest więc, gdy takie podarunek stoi zawsze blisko obdarowanej osoby i przypomina jej o osobie, od której go dostała, czyli o mężu przebywającym w pracy czy na delegacji lub o żonie spędzającej długie godziny w korporacji. Może to być więc przewrotna lampka, która zmienia się niczym kameleon. Jednocześnie zmienna i nieprzewidywalna, a zarazem piękne i oryginalna – zupełnie jak ty, prawda? To stylowa oraz subtelna ozdoba na biurko, która z pewnością za dnia umili czas spędzony w pracy. Z pozoru zwyczajny obrazek z kalendarzem z przewracającymi się stronami. Jednak po zmroku pokazuje swoje prawdziwe oblicza. O zmroku staje się wyjątkową ozdobą wnętrza i świeci nastrojowym światłem, który umili wam chwile we dwoje przy lampce czerwonego wina. Przewrotność lampki to nic innego jak umiejętność dostosowania się jej do nastroju właściciela. Do wyboru masz aż pięć różnych nastrojów oraz puste kartki, gdzie zapiszesz wszystko to, co cię inspiruje. Niewątpliwą zaletą lampki jest fakt, że można ją podłączyć do komputera przez kabel USB.

Solniczka i pieprzniczka Pszczółki to niezwykle przydatny niezbędnik w domowej kuchni każdego małżeństwa. Przecież pszczółki nie tylko miód przynoszą. Kojarzą się ze słodyczą, ale twórca przyprawników dedykował im zupełnie odmienne przeznaczenie, ponieważ przecież nie może być zbyt słodko. Para uroczych oraz wesołych pszczółek wniesie na każdy stół ogromne połacie pozytywnej energii. Solniczka i pieprzniczka jest też symbolem więzi małżeńskiej i dodają jej odrobinę pikanterii. Zachęcają do wspólnych chwil spędzanych przy gotowaniu wykwintnych potraw chociażby podczas przygotowania rocznicowej kolacji. Sprawią, że właściwie przyprawisz swoje dania. Z nimi każde danie będzie smakować dużo lepiej. To praktyczny prezent dla dwojga, który z powodzeniem możesz podarować swoim bliskim. Przyniesie radość każdej obdarowanej osobie.

Dla poprawy nastroju w ten szczególny dzień możesz też sprezentować swojej połówce komplet kubków – żona niesamowitego męża…, który z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy obojga. Niech ten szczególny dzień będzie okraszony dawką pozytywnego nastroju oraz wprowadzi was w dobry nastrój na czas świętowania. Jeśli więc oboje utożsamiacie się z napisanym tekstem na kubku, z pewnością spojrzycie na swoje wspólne lata właśnie z takim pozytywnym nastawieniem. Jeśli ktoś się zgadza, to z pewnością nie ma w tym przesłaniu pomyłki. Z takich kubków każda kawa czy herbata zasmakuje ci o wiele lepiej. I z każdym łykiem przypomnisz sobie o swoim mężu czy żonie.

Z pewnością wyżej wymienione prezenty na rocznicę ślubu wywołają uśmiech u niejednej obdarowanej osoby, ale też podkreślą znaczenie tego wyjątkowego dnia, jakim jest rocznica ślubu. Wybierz odpowiedni prezent i wręcz go z życzeniami szczęścia oraz miłości na kolejne długie lata we dwoje.