Jaki prezent na wieczór panieński?

Wieczór panieński to najważniejszy zaraz po weselu w życiu panny młodej. Oznacza zakończenie pewnego etapu, a jak wiadomo koniec jednego jest początkiem drugiego. Warto więc ten fakt podkreślić w znaczący sposób i podarować kandydatce na żonę coś niezwykłego, coś co sprawi, że zapamięta ten wieczór na wiele lat.

Upominek powinien być dostosowany do temperamentu oraz upodobań. Musi w całości być dopasowany do charakteru obdarowanej. Drobiazg taki niekoniecznie więc oznacza olbrzymi wydatek, ale raczej symboliczny gest wieńczący zabawę podczas wieczoru panieńskiego.

Jeśli panna młoda lubi wyzwania, ma poczucie humoru i duszę imprezowiczki, to zadanie jest w dużym stopniu ułatwione. Prezentów dla kogoś takiego nie brakuje, wystarczy jedynie włączy odrobinę wyobraźni, poszukać w sieci, a pomysł nasunie się sam.

Takim prezentem z przymrużeniem oka na dobry początek wieczoru może być na przykład imprezowa ruletka w czarnym kolorze. To doskonały sposób na udaną zabawę. Masz 16 kieliszków, które należy napełnić dowolnym napojem (może być też procentowym), potem trzeba zakręcić kołem oraz wrzucić kulkę. Gra przypomina więc prawdziwą ruletkę, ale uwaga – im częściej wygrywasz, czyli im więcej wypijasz kieliszków, tym szybciej kończysz zabawę.

Gdy już twoja przyjaciółka zacznie być żoną i zechce urozmaicić pożycie małżeńskie, może jej w tym pomóc magiczne serce sex pozycje, który podpowie wszystko to, o czym nie chcesz rozmawiać w sypialni i pomoże w spełnieniu wielu zachcianek podczas nocnych chwil we dwoje. To doskonały pomysł na podarunek dla wielu małżonków.

Panna młoda powinna również dostać też coś tylko dla siebie, coś na co chętnie popatrzy każdego dnia. Najlepiej jest więc, gdy takie podarunek stoi zawsze blisko niej i przypomina jej o osobie, od której go dostała. Może to być więc przewrotna lampka, która zmienia się niczym kameleon. Jednocześnie zmienna i nieprzewidywalna, a zarazem piękne i oryginalna – zupełnie jak kobieta, prawda? To stylowa oraz subtelna ozdoba na biurko, która z pewnością za dnia umili czas spędzony w pracy. Z pozoru zwyczajny obrazek z kalendarzem z przewracającymi się stronami. Jednak po zmroku pokazuje swoje prawdziwe oblicza. O zmroku staje się wyjątkową ozdobą wnętrza i świeci nastrojowym światłem. Przewrotność lampki to nic innego jak umiejętność dostosowania się jej do nastroju właścicielki. Do wyboru masz aż pięć różnych nastrojów oraz puste kartki, gdzie zapiszesz wszystko to, co cię inspiruje. Niewątpliwą zaletą lampki jest fakt, że można ją podłączyć do komputera przez kabel USB.

Kobiecie o dość porywczym usposobieniu i temperamencie możesz podarować antystresowego grzyba – BOCZNIAKA, dzięki któremu – kiedy zdenerwuje ją szef lub małżonek, będzie mogła rozładować stres ściskając, gniotąc czy rozciągając grzybka. Obowiązuje pełna dowolność. Przy takim gadżecie wszelkie irytacje szybko przechodzą. Skutecznie zniweluje wszelkie objawy zdenerwowania czy nieprzyjemnego napięcia.

Kubek pastelle wdech-wydech również może posłużyć przyszłej żonie za antystresowy upominek, dzięki któremu właścicielka ukoi swoje nerwy popijając gorącą kawę, herbatę czy czekoladę. Jeśli wiec chcesz jej sprawić nietuzinkowy prezent, podaruj jej ten zabawny gadżet, a ona natychmiast się uśmiechnie i długo będzie o tobie pamiętać.

Powyższe prezenty to jedynie luźne inspiracje, które mogą być początkiem poszukiwań ciekawego upominku na zakończenie wieczoru panieńskiego. Niech cię nie ogranicza wyobraźnia.