Jaki prezent na wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski to szczególna chwila dla każdego mężczyzny, który przed ślubem chce jeszcze zapewnić sobie ostatnie chwile wolności w towarzystwie kolegów. Ma on więc niezwykłe znaczenie dla przyszłych Panów Młodych pragnących rozstać się ze stanem kawalerskim. Warto więc umilić mu ten czas darując nietuzinkowy prezent na pamiątkę tego znamiennego dnia. Każdy przecież w sposób szczególny zasługuje na uczczenie faktu przejścia ze stanu kawalerskiego w stan małżeński. Drobny upominek ma nie tylko przypomnieć o beztroskich szaleństwach w męskim gronie, ale też pozwolić, aby był zapamiętany na długo. Przecież ostatni wieczór w roli kawalera nie obejdzie się bez super gadżetów i zabawnych akcesoriów. Zatem sprawdź, co możesz podarować swojemu koledze.

Takim prezentem z przymrużeniem oka na dobry początek wieczoru dla przyszłego męża może być na przykład imprezowa ruletka w czarnym kolorze. To doskonały sposób na udaną zabawę. Masz 16 kieliszków, które należy napełnić dowolnym napojem (procentowym także), potem trzeba zakręcić kołem oraz wrzucić kulkę. Gra przypomina więc prawdziwą ruletkę, ale uwaga – im częściej wygrywasz, czyli im więcej wypijasz kieliszków, tym szybciej kończysz zabawę. Tak więc, drogi panie, uważaj, ponieważ zabawa może się skończyć szybciej niż myślisz.

Gdy już twój kolega zacznie być mężem i zechce urozmaicić pożycie małżeńskie, może mu w tym pomóc magiczne serce sex pozycje, który podpowie wszystko to, o czym nie chcesz rozmawiać w sypialni i pomoże w spełnieniu wielu zachcianek podczas nocnych chwil we dwoje. To doskonały pomysł na podarunek dla wielu małżonków.

Bezwstydny otwieracz musi koniecznie znaleźć się na wyposażeniu każdego domu. Przecież nie ma faceta, który nie lubiłby wypić butelki piwa przy meczu w towarzystwie kolegów. Kto powiedział, że musi to być standardowy, banalny metalowy gadżet jakich wielu w każdej kuchni? Pozwól sobie na odrobinę fantazji i podaruj przedmiot, który rozbawi przyszłego męża i sprawi, że zawsze będzie o tobie pamiętał. Z nim każda impreza będzie się uda.

Kubek Premium – Jestem jak ananas to zabawny drobiazg, z którego z pewnością będziesz zadowolony, a gdy tylko na niego spojrzysz, natychmiast na twojej twarzy pojawi się uśmiech. Zaparzona w nim kawa lub herbata z pewnością wprowadzi cię w doskonały nastrój już od pierwszego łyku. Będziesz miał humor przez cały dzień. Dlatego koniecznie spraw podobny prezent swojemu przyjacielowi, który niebawem z beztroskiego kawalera przerodzi się w zakochanego męża.

Ręcznik Light Side/Dark Side STAR WARS to łazienkowy niezbędnik dla każdego fana sagi „Gwiezdne Wojny”. Sprawi, że obdarowany będzie zawsze pamiętał o tobie nawet w trakcie kąpieli. Jego napis oraz kolorystyka odzwierciedla ludzką naturę, bo przecież każdy ma w sobie dwie strony, nikt nie jest tylko „szary”. Jasna strona oznacza pokój, a ciemna strona to pasja, którą należy umiejętnie kierować. Ty decydujesz, po której stronie mocy stoisz. Podarunek jest więc nie tylko pomysłowy, ale też praktyczny. Doskonale przyda się w domowej łazience, na siłowni czy po treningu fitness.

Mając do wyboru powyższe przykłady niezwykłych podarunków dla przyszłych mężów podczas ich wieczoru kawalerskiego macie pewność, że będą to prezenty trafione i używane przez długi czas.